Calisma Saatleri

Pazartesi-Cuma - 9:00 ile 18:00

Cumartesi 9:00 ile 13:00

Telefonlar

+90 541 554 08 08

+90 546 566 18 53

Uluslararası Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Emd 08 Lojistik Olarak gelişen ticaret hacmimizle beraber filomuzu sürekli yenileyerek teknolojiler bazında ek ilave yatırımlar yaparak 2006 yılının başından itibaren, uluslararası nakliyat, taşıma ve lojistik hizmeti veren firmamızın sürekli müşteri memnuniyetine yönelik çalışmaları özverisi ile devam etmektedir. Karayolu Denizyolu ve Havayolu olarak çalışma alanlarımızı geliştirdik. Suan Tüm Ortadoğu ülkeleri , turki cumhuriyetleri ayrıca avrupada Almanya, fransa, italya, avusturya, bulgaristan, yunanistan başta 149 ülkeden Türkiye 'ye Türkiye den 149 ülkeye başarılı bir nakliye . gerçekleştirmekteyiz.

Sıcaklık Kontrollü Taşımacılık

İster 1 palet ister 1000 palet olsun, – 25’den +25 dereceye kadar hassas – sıcaklık kontrolü gerektiren taşımalarda Emd 08 Lojistik, güçlü altyapısı ve frigoya özel filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun servisleriyle tüm Avrupa ülkeleri, Ukrayna ve Rusya’da hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İngiltere, İrlanda, İsveç ülkelerinden İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve Mersin’e tarifeli frigo taşımacılık servisimiz de sunulmaktadır. Gıda, sağlık, kimya sektöründeki müşterilerine farklı sıcaklık aralıklarına uygun olarak FRC, ADR VE GDP sertifikalı treylerleriyle gerçekleştirilen parsiyel ve komple taşımalar Emd 08 Lojistik tarafından başarıyla gerçekleştirilmekte, taşıma esnasında treyler içerisindeki sıcaklık bilgisayarlar üzerinden takip edilmektedir.

Karayolu Taşıma Hizmetleri Nelerdir? .

Kapıdan kapıya kadar taşıma hizmeti sağlayan firma sizlere en güvenilir bir şekilde hizmeti vermektedir. Komple ve parsiyel olmak üzere iki şekilde taşımacılık sağlayan firma istediğiniz miktardaki yükü başka bir yere ulaştırabilmenize yadımcı olmaktadır. Firma oldukça ekonomik fiyatlarla güvenli hizmet vermektedir. Türkiye’nin her köşesine tam adrese teslim edilmek üzere yükü sorunsuz bir şekilde gönderi yapma imkanı sağlamaktadır. Römork içine düzgünce yerleştirilen eşyaların yol boyunca hasar görmesi engellenir. Ayrıca ağır yük veya proje gibi özel eşyaların taşınmasına da yardımcı olan karayolu yükün özelliklerine göre en uygun araç ile taşıma yapılmaktadır. Bu gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.

  • Full Taşıma
  • Parsiyel Taşıma